021-22038202
10 / 10
از 1 کاربر

فیلتر لودر W90

فیلتر لودر W90 مانند دیگر اجزا وظایف مختلفی را برعهده دارد و حضور آن الزامی است. به همین علت باید به صورت دوره ای بررسی های لازم را انجام دهید که آیا این قطعه سالم است و یا آسیب های متعددی به آن وارد شده اند. البته فیلترهای لودر و دیگر خودروها یک عمر مفیدی را به خود اختصاص داده اند. به همین علت در صورت سرآمد عمر آن ها باید نسبت به خرید و جایگزینی نمونه جدید اقدام نمایید. برای این امر می توانید از شرکت کوماتسو پارت بهره ببرید که عرضه کننده بهترین فیلتر لودر W90 است. در ادامه به بررسی کاملی از این محصول ویژه و کاربردی خواهیم پرداخت. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

فیلتر لودر W90

وظایفی که بر عهده فیلتر لودر W90 هستند

همانطور که اشاره کردیم فیلتر لودر بنابر اهمیتی که دارد، وظایف مختلفی را عهده دار است. اگر فیلتر کاملا سالم باشد، این وظایف به درستی انجام خواهند شد و می توانید عملکرد ویژه ای را از خودرو مشاهده کنید. از جمله این وظایف می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • عملکرد فیلتر لودر W90 را می توانیم به ریه انسان ها تشبیه کنیم. پس باتوجه به ساختاری که دارد، می تواند تنفس درست خودرو را باعث شود.
  • همانطور که می دانید به محفظه احتراق و سوخت هوا وارد می شود. این هوا باید کاملا تصفیه شده باشد. پس فیلتر می توانید هوای ورودی را تصفیه کند.
  • یکی دیگر از نقش هایی که فیلتر لودر W90 از خود به اشتراک می گذارد این بوده که باعث سوختن درست بنزین می شود. اگر فیلتر نباشد، این مجرا مسدود خواهد شد و باعث سوخت غلط بنزین می شود. به همین علت مصرف بنزین با افزایش روبه رو خواهد بود.
  • هر خودرویی کابین مخصوص به خود را دارد. به این کابین ها هوا وارد می شود. به همین علت باید کاملا تصفیه شده باشد. فیلتر لودر W90 در کابین خودرو نیز تاثیر خود را می گذارد و باعث تصفیه هوای ورودی می شود.

در صورتی که فیلتر سالم نباشد، در هر کدام از موارد ذکر شده نقص هایی را مشاهده خواهید کرد. پس می توانید برای بهبود بخشیدن به عملکرد خودرو از شرکت کوماتسو پارت فیلتر مورد نیازتان را تهیه کنید.

زمان تعویض فیلتر لودر W90 و مراجعه به شرکت کوماتسو پارت

همانطور که اشاره کردیم، فیلتر لودر عمر مشخص شده ای را به خود اختصاص داده است و با رسیدن آن باید سریعا نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. عوامل مختلفی وجود دارند که تعیین کننده این موضوع هستند ولی به طور کلی هر 60 هزار تا 100 هزار مایل باید فیلتر خودروی خودتان را تعویض کنید تا در عملکرد نقصی را مشاهده نکنید.

به جز مسافت موارد دیگری نیز در تعویض فیلتر لودر W90 تاثیرگذار هستند که نوع جاده و شرایط رانندگی نمونه ای از آن هاست. به عنوان مثال اگر در جاده های خاکی و پر فراز و نشیب رانندگی می کنید، فیلتر هوا را باید سریع تر تعویض نمایید. برای خرید فیلتر لودر W90 می توانید با مجموعه و شرکت کوماتسو پارت در ارتباط باشید. شرکت کوماتسو پارت ارائه دهنده بهترین قطعات است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :