021-22038202
10 / 10
از 1 کاربر

فیلتر لودر 470

فیلتر لودر 470 از جمله قطعاتی به شمار می رود که با داشتن وظایف مختلف، می تواند در عملکرد خودرو بهترین تاثیر را بگذارد. به همین علت زمانی که این فیلتر خراب می شود، باید برای تهیه نمونه جدید هر چه سریع تر اقدام کنید. شرکت کوماتسو پارت مکان مناسبی برای انتخاب یک فیلتر جدید و باکیفیت است. نشانه های مختلفی وجود دارند که باعث می شوند شما متوجه خرابی فیلتر لودر شوید که بسیار حائز اهمیت هستند. به همین علت در ادامه این نشانه ها را به شما معرفی خواهیم کرد. پس تا انتها این مطلب را دنبال کنید.

 فیلتر لودر 470

نشانه هایی که شما را به تعویض فیلتر لودر 470 می کشانند

همانطور که اشاره شد، شما با توجه به نشانه های مختلفی می توانید متوجه شوید که آیا زمان تعویض فیلتر شما رسیده است یا خیر. از مهم ترین نشانه های موجود می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • اگر مصرف سوخت افزایش چشمگیری را داشته باشد، در آن صورت زمان تعویض فیلتر رسیده است.
  • اگر در احتراق موتور لودر مشکل به چشم بخورد نیز نشانه ای از خراب شدن فیلتر است.
  • همچنین گاهی اوقات موتور آنطور که باید روان و نرم کار نمی کند. در این صورت احتمال خرابی فیلتر لودر 470 وجود دارد و شما می توانید از شرکت کوماتسو پارت نسبت به تهیه گزینه جدید اقدام نمایید.
  • سرویس موتور چراغ مخصوصی را به خود اختصاص داده است. اگر این چراغ روشن شود، خبر از تعویض فیلتر می دهد.

تمامی این موارد باعث می شوند تا فیلتر نتواند وظایف خود را به درستی ایفا کند. به گونه ای که گاهی اوقات یک متر رانندگی نیز غیر ممکن خواهد بود. پس در صورت روبه رو شدن با هر کدام از این نشانه ها می توانید از شرکت کوماتسو پارت فیلتر لودر 470 را تهیه کنید.

دلایلی که باعث می شوند شما هر چه سریع تر به فیلتر لودر 470 بپردازید

افراد زیادی وجود دارند که در تعویض فیلتر لودر 470 از شرکت کوماتسو پارت و یا دیگر مجموعه ها سریع اقدام نمی کنند. به همین علت می خواهیم یک سری از دلایل را به شما معرفی کنیم تا شاید تصمیمتان تغییر پیدا کرد و سریعا آن را تعویض کنید. این دلایل موارد زیر را شامل می شوند:

  • اگر فیلتر را به موقع تعویض کنید، در آن صورت شاهد کاهش مصرف سوخت خواهید بود.
  • تعویض به موقع فیلتر لودر 470 بر روی کاهش انتشار گازهای گلخانه ای نیز تاثیرگذار است. پس از آن غافل نشوید.
  • اگر فیلتر را در سریع ترین زمان ممکن تعویض کنید، در آن صورت عمر موتور خودرو افزایش پیدا خواهد کرد.

همچنین ذکر این نکته ضرورت دارد که قیمت فیلتر لودر 470 گران نیست و در مقایسه با دیگر قطعات بسیار ارزان می باشد. ولی پشت گوش انداختن تعویض آن باعث بر جای گذاشتن هزینه های گزاف خواهد شد. پس تا جایی که می توانید در تعویض و خرید فیلتر لودر 470 از شرکت کوماتسو پارت سریع باشید. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :