021-22038202
10 / 10
از 1 کاربر

صفحه گیربکس لودر W90

صفحه گیربکس لودر W90 بخشی از جعبه دنده به شمار می رود که وظیفه اصلی آن انتقال نیرو است. زمانی که نیرو انتقال پیدا می کند، قدرت خودرو زیاد می شود. پس می توانیم اینطور بیان کنیم که در صورت خرابی این قطعه خودرو نمی تواند به راه خود ادامه دهد و بسیار سنگین کار می کند. در آن صورت چه کاری باید انجام داد تا دوباره بتوان عملکرد همیشگی را مشاهده کرد؟

قطعا خرید و جایگزین کردن یک قطعه نو در بین بهترین کارهایی قرار می گیرد که باید انجام دهید. از این رو شرکت کوماتسو پارت همراه شماست تا راهنمایی های لازم را دهد. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا با این عضو مهم لودر آشنایی بیشتری پیدا کنید.

صفحه گیربکس لودر W90

چه زمانی باید صفحه گیربکس لودر W90 را عوض کنیم؟

به طور کلی صفحه گیربکس یکی از قطعاتی به شمار می رود که استهلاک بالایی در آن دیده می شود و در فواصل مختلف باید تعویض گردد. هر چند تعویض گیربکس بستگی به نوع خودرو دارد، ولی اگر بخواهیم مقدار استانداردی را نام ببریم، باید بگوییم که هر 60 هزار کیلومتر رانندگی باید نسبت به تعویض آن اقدام کرد. برای اینکه از کیفیت قطعه مورد نظرتان اطمینان پیدا کنید، می توانید خرید خودتان را از شرکت کوماتسو پارت انجام دهید و هیچ نگرانی خاصی در رابطه با این موضوع نداشته باشید.

عیب هایی که در زمان خرابی صفحه گیربکس لودر W90 می توانید مشاهده کنید

زمانی که به هر دلیل صفحه گیربکس لودر W90 خراب می شود، یک سری از نشانه ها را مشاهده خواهید کرد که بسیار اذیت کننده خواهند بود و تا قطعه جدید را جایگزین نکنید، نمی توانید کاری از پیش ببرید. یکی از بدترین عیب هایی که با آن روبه رو خواهید شد، لرزیدن خودرو زمانی است که شما کلاچ را رها می کنید. زمانی این لرزش حس خواهد شد که فنر توپی که در داخل کلاچ قرار دارد، خارج شود.

 بسیاری از فنرها دچار مشکل شده اند که این صدا و لرزش تولید می شوند. به همین علت اگر می خواهید این مشکل به دیگر بخش های خودرو نیز آسیب وارد نکند، باید به فکر خرید یک صفحه گیربکس جدید باشید. برای این امر می توانید از نمونه های باکیفیت شرکت کوماتسو پارت استفاده کنید. چرا که محصولات این شرکت در بالاترین سطح از کیفیت قرار دارند و توانسته اند رضایت مشتریان را جذب کنند. پس اگر شما نیز راننده هستید و ماشینتان برایتان اهمیت دارد، دست روی دست نگذارید و سریعا برای خرید صفحه گیربکس لودر W90 اقدام کنید.

سخن آخر

در این مطلب شما را با صفحه گیربکس لودر W90 آشنا کردیم و نکاتی را درباره عیب ها و همچنین مدت زمان تعویض آن بیان کردیم. اگر سالم بودن خودرو برایتان حائز اهمیت است، به نکات گفته شده توجه لازم را داشته باشید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :