021-22038202
10 / 10
از 1 کاربر

سر سیلندر لودر 470

سر سیلندر لودر 470 از جمله قطعات جانبی پراهمیت به شمار می رود که توانسته وظایف مختلفی را برعهده داشته باشد و از این طریق باعث عملکرد بهتر خودرو شود. سر سیلندر را می توان بخشی از بلوک سیلندر به حساب آورد. در یک نگاه تخصصی می توانیم اینطور بیان کنیم که سر سیلندر سطح رویی بلوک سیلندر را پوشش می دهد.

همچنین تشکیل دهنده محفظه احتراق در درون سیلندرها است. پس با این توصیفات می توانید به اهمیت بالای سر سیلندر پی ببرید. از دیگر موارد پراهمیت در رابطه با این موضوع شرکتی است که می خواهید خرید خودتان را انجام دهید. شرکت کوماتسو پارت با داشتن سال ها فعالیت در این زمینه می تواند کمک بزرگی برای شما در ارائه سر سیلندر لودر 470 باکیفیت باشد.

سر سیلندر لودر 470

جنسی که سر سیلندر لودر 470 دارد

یکی از مهم ترین مواردی که در رابطه با سر سیلندر لودر 470 اهمیت دارد، جنسی است که برای ساخت آن در نظر گرفته می شود. در این رابطه باید بدانید که جنس و متریال انتخاب شده باید به گونه ای باشند که در برابر حرارت بیشترین مقاومت را از خود به اشتراک بگذارند. چرا که به عنوان محفظه احتراق شناخته شده و همانطور که مشخص است، قرار است تا شعله های بسیار زیادی را تحمل کند. به همین علت جنسی که برای بلوک سر سیلندر در نظر گرفته می شود، برای سر سیلندر نیز باید همان را انتخاب کنند.

 امروزه کارخانه های زیادی وجود دارند که از انواع آلیاژهای آهن برای ساخت سر سیلندر بهره می برند. از بهترین آلیاژهای آهن می توان به چدن دانه ریز و چدن خاکستری اشاره کرد. همچنین گاهی اوقات نیز برای اینکه بتوانند وزن سر سیلندر لودر 470 را کاهش دهند، از آلومینیوم به این منظور بهره می برند. هر کدام از این گزینه ها مزیت های خاص خودشان را دارند و می توانند مقاومت بالایی را از خود نشان دهند. سر سیلندر لودر 470 شرکت کوماتسو پارت بهترین کیفیت ممکن را دارد و می تواند خیال شما را از بابت هر چیزی راحت کند.

رایج ترین خرابی هایی که شما را به سمت شرکت کوماتسو پارت می کشانند

یک سری از خرابی ها وجود دارند که در سر سیلندر لودر 470 رایج هستند و شما را برای خرید نمونه جدید از شرکت کوماتسو پارت آماده می کنند. از جمله این خرابی ها می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • سر سیلندر ترک می خورد.
  • سر  سیلندر به تاب خوردگی دچار می شود.
  • سر سیلندر را کربن احاطه می کند.

تمامی این موارد رایج ترین خرابی هایی هستند که می توانید از سر سیلندر لودر 470 مشاهده کنید. از این رو در استفاده از آن باید نهایت دقت و توجه را داشته باشید. هر گونه بی توجهی می تواند باعث شود تا شما متحمل هزینه های تعمیرات شوید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :