021-22038202
10 / 10
از 1 کاربر

دینام لودر 470

دینام لودر 470 این وظیفه را برعهده دارد تا برق مورد نیاز را تامین و تولید کند. پس می توان اینطور بیان کرد که در صورت اختلال در کارکرد دینام، باتری نیز به سرعت خالی خواهد شد و لودر توانایی روشن شدن و حرکت را نخواهد داشت. در صورتی که دینام لودر شما خراب شود، باید سریعا برای خرید و جایگزین کردن نمونه جدید با نمونه قدیم اقدام کنید. از آنجایی که فروشگاه های مختلفی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند، خرید برای شما کار سختی نخواهد بود. شرکت کوماتسو پارت می تواند شما را در این زمینه همراهی کند. در ادامه به بررسی بیشتری از دینام لودر 470 خواهیم پرداخت. پس در ادامه ما را همراهی کنید.

 دینام لودر 470

عواملی که باعث خراب شدن دینام لودر 470 می شوند

عوامل مختلفی وجود دارند که باعث خواهند شد دینام عملکرد اولیه خود را از دست دهد و یا به عبارتی خراب شود. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. در صورتی که هوا خیلی گرم باشد و درجه حرارت موتور نیز افزایش پیدا کند، در آن صورت دینام نیز با اختلال روبه رو خواهد بود.
  2. اگر دور فن کولر بر روی بیشترین حالت گذاشته شود، نتیجه ای جز خراب شدن دینام لودر 470 نخواهد داشت.
  3. یکی دیگر از اصلی ترین عوامل در خرابی دینام، ترافیک سنگین شهرها است. این ترافیک باعث می شود تا سرعت خودرو بسیار کاهش پیدا کند و همین موضوع دور موتور را کم می کند. در نتیجه دینام این قابلیت را نخواهد داشت تا برق مورد نیاز را تولید کند و در نهایت رفته رفته ضعیف خواهد شد. از این رو باید برای تعویض آن آماده شوید. در این زمینه می توانید از شرکت کوماتسو پارت بهره ببرید.

راه هایی که می توانید از خراب شدن دینام لودر 470 پیشگیری کنید

یک سری از راه ها وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند تا از خرابی دینام لودر 470 پیشگیری کنند. هر کدام از این راه ها می توانند به نوعی تاثیرگذاری خود را اعمال کنند. پس رعایت هر کدام از آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. از جمله راه حل های موجود می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • در زمان هایی که ضرورت ندارند، چراغ هایتان را روشن نکنید.
  • دور فن کولر خودتان را بر روی کمترین حالت ممکن بگذارید.
  • برای جلوگیری کردن از خرابی دینام لودر 470، همیشه آن را بررسی کنید که آیا تسمه شل شده است یا خیر.
  • از باتری هایی بهره ببرید که ظرفیت بالایی دارند.

در صورت خرابی از  شرکت کوماتسو پارت کمک بگیرید

در صورتی که به هر دلیلی دینام لودر 470 شما با مشکل مواجه شده و نیازمند تعویض آن را داشتید، شرکت کوماتسو پارت همراه شماست تا در این زمینه کمک های لازم را کند. شرکت کوماتسو پارت با داشتن سال ها فعالیت توانسته بهترین دینام های خود را عرضه کند و به دست مشتریان برساند.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :